Pierwsze ligowe punkty w 2022!

W niedzielę 9 stycznia rozegrano dwa spotkania. W meczu inaugurującym trzecią rundę spotkał się lider w wiceliderem. Jako pierwsza na prowadzenie wyszła Olimpia ale Zorza zdołała do przerwy odrobić straty a w drugich 40 minutach objęła prowadzenie. Dwukrotnie Olimpia doprowadzała do wyrównania ale bramka na 4:3 dla lidera niemal w ostatniej minucie meczu rozstrzygnęła losy rywalizacji. Tym samym Zorza powiększyła przewagę nad Olimpią do 5 punktów i ugruntowała swoją pozycję faworyta do tytułu mistrzowskiego. Porażki Olimpii nie wykorzystał Hard Plast który mógł zmniejszyć dystans do wicelidera ale po równie zaciętym meczu przegrał z ABR 4:6 (1:2). Więcej meczy ligowych w styczniu już nie będzie a czy zagramy coś w lutym lub dopiero w marcu to czas pokaże. Do momentu rozegrania kolejnych meczy można dopisywać zawodników do składu.