Mecze ćwierćfinałowe Pucharu Ligi już za nami

W niedzielę 19 lutego odbyły się cztery mecze, które wyłoniły półfinalistów tegorocznej edycji Pucharu Ligi. W pierwszym ze spotkań czwarty w lidze po rundzie jesiennej Future Team pokonał ostatni Hard Plast 2:0 (1:0). Rywalem Future Team w półfinale będzie zatem drużyna Zorzy która pokonała Ajax 5:1 (1:0). Pozostałe drużyny z pierwszej czwórki miały mniej szczęścia. Trzykrotny zdobywca podwójnej korony czyli Fenomen jeszcze na 20 minut przed końcem meczu przegrywał z ABR aż 1:5 ale szaleńczy pościg za wynikiem dał mu trzy bramki i ostatnie doliczone przez sędziego trzy minuty należały do bardzo nerwowych. Jednak zespół ABR obronił prowadzenie i po zwycięstwie 5:4 (1:0) czekał na zwycięzcę rywalizacji Nafciarzy z Olimpią. W regulaminowym czasie padł w tym meczu wynik 1:1 (1:0) ale w karnych zawodnicy Olimpii byli wyjątkowo nieskuteczni i przegrali 1:4.

Tak więc w niedzielę o 12:00 w półfinale spotka się Future Team z Zorzą a o 16:00 Nafciarze z ABR. Jeżeli organizator będzie miał w poniedziałek 26 lutego terminy na marzec to przeprowadzimy dzień później losowanie terminów pierwszych wiosennych kolejek ligowych. Trzeba też będzie wrócić do paru sytuacji z meczy pucharowych bo kilka incydentów spowodowało że niektórzy odpoczną sobie trochę od piłki.

Przypominamy o nieprzekraczalnym terminie wpłaty wpisowego w kwocie 980 zł do 3 marca (liczy się data dokonania przelewu) na konto Stowarzyszenia ABR: Alior Bank S.A. o/Tychy 13 2490 0005 0000 4530 1776 2973 (koniecznie z informacją od jakiej drużyny pochodzi przelew i że jest to wpłata wpisowego na start w rozgrywkach ALPN).