Więcej meczy odwołanych niż rozegranych

W miniony weekend z czterech zaplanowanych spotkań odbył się tylko jeden. W niedzielny wieczór Bailando pokonało zespół ABR 5:2 (1:0) i zostało samodzielnym liderem mając podobnie jak ich niedzielni rywale komplet dwóch rozegranych meczy. Jednak ABR jest w zupełnie odmiennych nastrojach bowiem oba swoje mecze przegrał. Bez rozegranego spotkania pozostaje Pampeluna która zwróciła z prośbą o przełożenie meczu a zespół Future Team wyraził zgodę. Problem ze składem miał też Hard Plast więc Olimpia zgodziła się na rozegranie meczu w październiku. Nie udało się również rozegrać szlagierowo zapowiadającego się spotkania Zorzy z Fenomenem. Większość z zaległych meczy powinna zostać nadrobiona w najbliższą niedzielę czyli 1 października. Jeżeli konsultacje z kapitanami drużyn zakończą się pozytywnie to o 17:00 Olimpia dokończy swoje 40 minut z Ajaxem, o 17:45 Pampeluna zagra z Future Team a o 19:15 Zorza z Fenomenem. Zaległym pozostanie więc tylko mecz Olimpii z Hard Plastem.

Losowanie terminów na kolejne weekendy października odbędzie się prawdopodobnie w środę o 18:10 na obiekcie przy ul. Andersa. Kapitanowie zostaną do południa w tym dniu powiadomieni czy organizator otrzymał wolne terminy na cały miesiąc.

Do połowy tygodnia powinna też dobiec końca aktualizacja składów na stronie. Kapitanowie proszeni są o sprawdzenie czy wszystko się zgadza i w razie wątpliwości zgłaszanie tego do organizatora celem weryfikacji w otrzymanych od nich wcześniej mailach.