Niektóre drużyny zakończyły już rundę jesienną

Rozegranie awansem dwóch meczy w listopadzie spowodowało że dla Zorzy i Olimpii walka o punkty w tym roku kalendarzowym dobiegła końca. Ubiegłoroczny wicemistrz wygrał z Pampeluną 6:2 (2:0) i póki co zajmuje pozycję lidera ale musi pamiętać że Fenomen ma jeszcze do rozegrania mecz za tydzień. Z pewnością zawodnicy Zorzy będą ściskać kciuki za rywali Fenomena ale zwycięstwo obecnego mistrza nad Ajaxem 8:3 (4:0) raczej nie wróży trapionemu plagą kontuzji Hard Plastowi sukcesu w nadchodzącym spotkaniu. Na trzecim miejscu bez względu na pozostałe wyniki pozostanie Olimpia która w ostatnich 7 minutach meczu roztrwoniła dwubramkowe prowadzenie i ostatecznie zremisowała z Bailando 3:3 (2:1). A wspomniany wcześniej Hard Plast również nie utrzymał prowadzenia po pierwszej połowie i uległ ostatecznie zespołowi ABR 3:5 (2:1). Remisem 2:2 (2:1) zakończyło się natomiast starcie Nafciarzy z Future Team. Jak widać wynik 2:1 do przerwy był w tej kolejce notowany aż w trzech spotkaniach, z których dwa zakończyły się remisami.

Ostatnie mecze tej rundy rozegrane zostaną 26/27 listopada. Jednak ze względu na możliwe przełożenie na niedzielę spotkania GKS Tychy z Sandecją Nowy Sącz na głównym stadionie mogą ulec zmianie godziny naszych spotkań. Kiedy tylko będzie znana decyzja podjęta przez oba kluby oraz PZPN kapitanowie drużyn zostaną poinformowani o zmianach. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to rozpoczęcie meczy niedzielnych o 16:00 w takiej kolejności jak w terminarzu przewidzianym na ten dzień. Ale może się też zdarzyć że to I-ligowe spotkanie będzie przeniesione na wiosnę a wtedy wszystko zostaje bez zmian.