Pierwsze punkty Nafciarzy!

W ostatnią niedzielę swoje pierwsze zwycięstwo odnieśli Nafciarze pokonując w zaległym meczu 2 kolejki Ajax 1:0 (1:0). Bramkę dającą swojej drużynie 3 punkty zdobył dla Nafciarzy w 24 minucie Patryk Mierzejewski. Ajax nie dał rady odrobić strat tym bardziej że od 43 minuty grał w dziesiątkę po czerwonej kartce jaką otrzymał zawodnik tej drużyny. W kolejnym spotkaniu swoje drugie zwycięstwo odnieśli zawodnicy ABR pokonując Bailando 3:0 (1:0). Wysoko zawiesił Olimpii poprzeczkę Hard Plast, ale po pierwszej przegranej połowie trzecia drużyna ubiegłego sezonu zdołała w drugiej połowie odwrócić losy meczu i wygrała ostatecznie 4:2 (1:2). Tym samym aż cztery drużyny na szczycie tabeli mają po 9 punktów.

Piąta kolejka spotkań zostanie rozegrana 22/23 października i tym samym przekroczony zostanie półmetek rundy. Szczególnie interesująco zapowiada się starcie Fenomena z Future Team które odbędzie się w niedzielę o 19:30.