Nie ma już drużyny bez porażki w tej rundzie

W ostatni weekend pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach doznała Olimpia przegrywając z Zorzą 1:2 (1:0) przez co zmarnowała szansę na fotel lidera. Nie została nim jednak także Zorza ponieważ lepszym bilansem bramkowym wyprzedzają ją Future Team oraz Fenomen z taką samą ilością punktów. O trzy mniej ma Olimpia ale ma też jeden mecz zaległy. Pierwszą wygraną zanotowali zawodnicy ABR którzy pokonali Pampeluną 3:0 (0:0). Bez punktów pozostają Nafciarze którym nie udała się pogoń za wynikiem w meczu z Fenomenem. Mistrz wygrał 5:4 (3:0). Drugie zwycięstwo przypadło Ajaxowi, który wygrał z Bailando 5:3 (3:0) i w ten sposób znalazł się na piątym miejscu w tabeli. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo ponieważ w drugiej połowie Bailando na minutę przed końcem meczu doprowadziło do stanu 3:4 i widmo nerwowej końcówki do której przyzwyczaił swoich sympatyków Ajax znowu zajrzało mu w oczy. Bailando zostało jednak skarcone za postawienie wszystkiego na jedną kartkę i w drugiej doliczonej minucie Ajax zdobył piątą bramkę. Spadek w tabeli zanotował natomiast Hard Plast który uległ Future Team 1:3 (1:3).

W najbliższy weekend zostaną rozegrane pozostałe zaległe mecze 2 kolejki po których wszystkie drużyny będą miały po cztery mecze na koncie. Ciekawie zapowiada się starcie Ajaxu z Nafciarzami którzy po raz kolejny powalczą o pierwsze punkty w tej rundzie oraz Hard Plastu z Olimpią która będzie chciała dołączyć do ścisłej ligowej czołówki. W międzyczasie Bailando zmierzy się z ABR. Wszystkie mecze odbędą się w niedzielę. Początek o 17:00.